به گزارش تبیان کردستان، انتشارات انقلاب اسلامی در نظر دارد از تاریخ ۱۴ الی ۲۴ مردادماه محصولات خود را با ۲۰ درصد تخفیف به مناسبت هفته‌ کرامت و همزمان با سالروز ایام میلاد حضرت معصومه(س) تا میلاد حضرت علی‌بن‌موسی‎الرضا(ع) در پایگاه اطلاع‌رسانی Book-khamenei.ir در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

به همین مناسبت، کتاب‌های انتشارات انقلاب اسلامی در پایگاه اطلاع رسانی کتب مرتبط به مقام معظم رهبری در قالب تخفیف‎های ویژه عرصه شده است.
از جمله این کتب می‎توان به کتاب «امین زبان و ادب پارسی راهکارهای علمی و عملی حضرت‌آیت‌الله‌العظمی‌خامنه‌ای(مدّظّله‌العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامی درباره‌ی پویش و گسترش زبان و ادبیّات فارسی»، «خط حزب‌الله هفته‌نامه – تحلیلی نمازهای جمعه، مساجد و هیات‌های مذهبی»، «از نیمة خرداد طرحی از اندیشه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ی»، «احکام پزشکی مطابق با فتاوای مرجع عالی قدر رهبر معظّم انقلاب اسلامی» و «برای حقیقت یادداشتهای پژوهشگران نخستین دوره‌ تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی درباره‌ی نامه‌ی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) به عموم جوانان در اروپا و آمریکای شمالی» اشاره کرد.
«شب ظلمانی شاهنشاهی برگرفته از بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حکومتهای پادشاهی ایران»، «نهضت حفظ محيط زيست بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) درباره‌ی محیط زیست»، «نقش نگار مروری بر زندگانی امیر‌المؤمنین علی‌(ع) برگرفته از بیانات رهبر معظّم انقلاب»، «منشور معارف انقلاب اسلامی» و «شرح نامه، شرح اجمالی نامه رهبر معظّم انقلاب به عموم جوانان در اروپا و آمریکای شمالی» از دیگر کتبی است که در این طرح عرضه شده است.


از دیگر کتبی که در این ایام با تخفیف عرضه شده است می‎توان به «دشمن‌شناسی، شناخت دشمن و روش‌های مقابله با آن از منظر حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی)»، «آموزش مصوّر احکام مجموعه مسایل و استفتائات پیرامون احکام عبادات»، «جلوه‌ی اهل خراسان روایتی از سفر حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامی به استان خراسان شمالی»، نرم‌افزارهای «حدیث ولایت» و «حوزه و روحانیت»، «قاب ماندگار مجموعه تصاویر» و ... اشاره کرد.


منبع : سایت رهبری