اداره کل- مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان از ۲۲ نفر از عوامل فرماندهی انتظامی استان که در برقراری امنیت پایدار برنامه های ایام عزاداری محرم فعالیت داشتند، تجلیل کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، تجلیل از مسئولین و عوامل نیروی انتظامی استان کردستان برای برقراری امنیت پایدار برنامه های عزاداری محرم به همت حجت‌الاسلام کرمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان و با حضور معاون فرهنگی، رئیس شورای هیئات مذهبی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج انجام شد.

در این مراسم که با حضور سردار خرم نیا فرماندهی انتظامی استان کردستان برگزار شد، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان خدوم فرماندهی انتظامی استان در برقراری امنیت پایدار استان به وژه در ایام محرم و روزهای تاسوعا و عاشورا، عنوان کرد: امروز امنیت جامعه ما مدیون تلاش شبانه روزی این عزیزان است و جا دارد از زحمات آنها قدردانی شود.

حجت الاسلام مختار کرمی در متن لوح تقدیری خطاب به کارکنان فرماندهی انتظامی استان کردستان آورده است:

بی گمان خدمات ارزشمند در راستای تعظیم شعائر الهی و تقویت و تکریم فعالیت های مراسم دهه اول محرم در عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) در سال ۱۳۹۷ عندالله ماجور است.

 

وی در ادامه متن لوح تقدیر بیان کرده است: اینجانب برحسب وظیفه از احساس مسئولیت، همکاری صمیمانه و حضور موثرتان در برنامه های این ایام تشکر و قدردانی دارم و از خداوند منان توفیقات روزافزون شما را در گسترش فرهنگ عاشورایی و آرمان های امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری مدظلله العالی خواستارم. انتهای خبر/