از کارمندان فعال تبلیغات اسلامی، در حوزه رسانه ای و فضای مجازی سایت تبیان کردستان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، در این آیین علاوه بر تجلیل از کارمندان فعال تبلیغات اسلامی در حوزه رسانه و فضای مجازی تبیان کردستان، شهرستانهای برتر در حوزه تولید محتوای وب سایت رسمی تبیان کردستان نیز معرفی شدند.

آرمان داودی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان و مدیر سایت تبیان این اداره کل در این آیین، گزارشی از عملکرد و فعالیتهای سه ماه سوم سال ۹۵ ادارات تابعه در حوزه سایت تبیان ارائه کرد.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان کامیاران با ۸۳ درصد فعالیت رتبه اول، شهرستان دیواندره با ۶۷ درصد رتبه دوم و دهگلان نیز با ۵۵ درصد رتبه سوم را در همکاری با سایت تبیان استان کردستان داشته اند.

داودی در پایان ضمن تشکر و قدرانی از تمام همکارانی که با مدیریت سایت همراهی و همیاری داشته اند، خاطر نشان کرد که امیدواریم با همت و تلاش گروهی و جمعی شاهد رونق و پیشرفت هر چه بیشتر سایت تبیان کردستان در سطح استان و کشور باشیم.

در خاتمه این مراسم طالب محمودیان از شهرستان سقز، محمدرضا خسروپور از شهرستان دیواندره و شهرام کریمی از شهرستان کامیاران به‌عنوان کارمندان فعال و برگزیده که در سه ماهه سوم سال  با سایت تبیان کردستان در راستای تولید محتوا همکاری داشتند، مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفتند.


 

متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

فرهیخته  ارجمند جناب آقای/خانم...    
بی هیچ تردیدی موفقیت هر انسانی در عرصه های مختلف زندگی و کاری، ابتدا مرهون الطاف الهی و عنایات خاص خداوند، و پس  از آن نتیجه همدلی و همیاری گروهی است.  به یاری خداوند متعال آغاز فصل جدید حضور تبیان کردستان در عرصه رسانه­ ای کشور همراه با همراهی و حضور سبز شما  گردید. اکنون که برگی دیگر از این  دفتر پر رنگ  رسانه­ دینی و فرهنگی  ورق می خورد، امید داریم که با فعالیت  بیش از پیش شما بزرگواران شاهد طراوت و بالندگی عرصه فرهنگ دینی و تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب ( مدظله العالی ) و عطرآگینی آن در جامعه رسانه­ای استان و کشور باشیم.

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضو رفعال جنابعالی  در تولید محتوای تبیان کردستان ابراز نموده و از خداوندمنان برای شما موفقیت روزافزون را خواهانیم.


مختار کرمی

مدیر کل*انتهای خبر*