مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان

تبلیغات اسلامی نهادی جهادی و اثرگذار در کشور است


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه رسالت تبلیغات اسلامی ترویج ارزش‌های دینی و اسلامی است، گفت: این نهاد انقلابی نهادی جهادی و اثرگذار در کشور به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی ظهر امرو ز در نشست صمیمی با کارکنان تبلیغات اسلامی کردستان که به مناسبت یکم تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: افتخار می‌کنیم که در نهادی مردمی و دارای استقلال خدمت می‌کنیم و این از ویژگی‌های ارشمند سازمان تبلیغات اسلامی به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی نهادی جهادی و اثرگذار است که دارای خدمات چشمگیری در طول این چهل ساله است، افزود: تبلیغات اسلامی نهادی پاک به شمار می‌رود و باید قدرشناس خدمت در این نهاد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در طول یکسال گذشته خدمات و فعالیت‌های اثرگذاری در تبلیغات اسلامی شکل گرفت و کسب رتبه برتر استان کردستان در فعالیت‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جمله موفقیت های این اداره‌کل است که بیانگر تلاش همکاران و کارشناسان این مجموعه در استان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی هیچگاه بدنبال مطرح کردن خود نبوده است، اعلام کرد: همواره تلاش کرده‌ایم که به مردم خدمت صادقانه انجام دهیم و دلسوزانه فعالیت‌های خود را پیش ببریم.

حجت‌الاسلام کرمی اضافه کرد: مردمداری، خدمت با نیت پاک، دلسوزی و خدمت به مردم از خصوصیات یک همکار مومن است که در حوزه فرهنگی تلفاش می‌کند و همه همکاران تبلیغات اسلامی کردستان با این ویژگی‌ها توانسته‌اند  فعالیت های فرهنگی را بخوبی پیش ببرند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه کار تبلیغات اسلامی تبلیغ ارزش‌هاست اضافه کرد: باید ابتدا از خودمان شروع کنیم و به ارزش‌های دینی و اسلامی پایبند باشیم چرا که کارمند  تبلیغات اسلامی هر کاری که انجام می‌دهد باید فعالیتش حاوی پیامی اثرگذار برای مردم باشد.

وی داشتن روحیه جهادی و انقلابی توأم با انرژی و افزایش مطالعه را مهم دانست و گفت: با این ویژگی‌هاست که می‌توانیم در هر زمینه‌ای ارتقا پیدا کنیم و به پیشرفت برسیم.

در ادامه این نشست صمیمی معاونین فرهنگی و اداری مالی و همچنین رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی از فعالیت کارشناسان و حمایت‌های مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان تقدیر کردند.انتهای پیام/