اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان در دعوت مردم به راهپیمایی 22 بهمن 95 بیانیه‌ای صادر کرد.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان طی صدور بیانیه ای همگان را به شرکت و حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است:

حضور امروز مردم در صحنه لبيک به رهنمودهاي مقام معظم رهبري در راستاي دفاع از انقلاب و نظام اسلامي در راستاي مقابله با توطئه هاي دشمن است، ملت ايران همواره درک درست و صيحي از شرايط و وضعيت دارند و پيام اصلي حضور امروز ملت در صحنه دفاع از ولايت و رهبري است و بايد توجه داشت که اين حضور و نمايش مردمي در صحنه، انقلاب و نظام را از توطئه هاي دشمنان بيمه مي کند.

امروز در شرايطي جشن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران گرامي داشته مي شود که بيداري اسلامي شکل گرفته هر روز دامنه اي وسيع تر به خود مي گيرد و باعث آزادي بيشتر ملت هاي مسلمان در کشورهاي مختلف جهان مي شود.

پشتوانه مردمي از نظام و انقلاب اسلامي بهترين ظرفيت در راستاي رسيدن به توسعه و اقتدار بيشتر است و به همين دليل است که انقلاب اسلامي ايران در طول بيش از سه دهه اخير با صلابت به مسير و راه خود ادامه داده است.

حضور حماسي و عظيم مردم فهيم و قدرشناس استان کردستان بار ديگر اثبات خواهد کرد که 22بهمن، يوم الله است و به نداي مقام معظم رهبري از جان و دل لبيک مي گويد.

مردم استان باید بار ديگر ايستادگي مقاوم، جوانمردي، عهد و بيعت ناگسستني خود را با اسلام و نظام اسلامي ديگر بار به رخ بدخواهان و دشمنان بکشيد تا در شرايطي تاثير پيروزي انقلاب اسلامي در معادلات سياسي جهان و بيداري جهان اسلام بيش از پيش روشن و معلوم شود.

 

ملت مبارز ايران و مردم خون گرم انقلابي کردستان با شرکت پرشور و حماسي در مراسم راهپيمايي 22 بهمن برگ زرين ديگري بر افتخارات خود افزود و دشمن را همچون گذشته مايوس و زبون خواهند ساخت.

 

اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن دعوت از حضور گسترده مردم در اين راهپيمايي یوم الله 22 بهمن آمادگی تشکل هاي ديني، هيئات مذهبي، کانون مداحان، انجمن هاي اسلامي، مراکز مردمي و کانون هاي قرآني در مراسم راهپيمايي يوم الله 22 بهمن را اعلام می‌دارد.
روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان
*انتهای خبر*