سنندج- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج از برگزاری ۲۲۵ گفتمان دانش‌آموزی و والدین در شهرستان سنندج تا پایان سال تحصیلی خبر داد.

 

 

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علی رضا کاوه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج از برگزاری ۲۴۵ گفتمان دانش‌آموزی و والدین در شهرستان سنندج تا پایان سال تحصیلی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۱۸۰گفتمان برای دانش‌آموزی و ۴۵گفتمان برای والدین برگزار می‌شود، افزود: تاکنون از گفتمان‌های دینی ۴۳ مورد برگزار شده است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج بیان کرد: این گفتمان‌ها در دو بخش گفتمان‌های دانش‌آموزی و گفتمان والدین که هر دو بخش، با بستر دینی و در قالب موضوعات مختلفی از جمله تهدیدها و فرصت‌های رسانه مجازی، تعارض ارزش‌های خانواده و اجتماع و غیره برگزار شده است.

 

وی بیان کرد: اجرای گفتمان‌های دانش‌آموزی از سوی اداره تبلیغات اسلامی به ‌عنوان موفق‌ترین طرح در نوع خود و یک تعامل و ارتباط دوسویه میان مربی و مخاطب آن هم در فضایی آرام و صمیمانه است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج یادآور شد: در این گفتمان‌ها با بهره‌گیری از اساتید مجرب و کارآمد، با تعمق‌بخشی به معرفت دینی جوانان باعث تجهیز جبهه فرهنگی انقلاب در مقابله با جبهه معارض خواهد شد.انتهای خبر/