دهمین جلسه کارگروه رسانه اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان در تیرماه 1395 در دفتر مدیرکل برگزار شد.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، 28 تیرماه جاری دهمین جلسه کارگروه رسانه اداره‌ کل تبلیغات اسلامی استان در دفتر مدیرکل برگزار شد. شروع این جلسه به عطر تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید مزین شد و در آغاز جلسه حجت الاسلام رستمی رئیس کارگروه ضمن خیر مقدم خدمت مدیرکل و اعضای محترم کارگروه، به بیان توضیحاتی در خصوص دستور کار جلسه و اهمیت و نقش حوزه رسانه پرداخت.

حجت‌الاسلام مختار کرمی، مدیر کل، ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های گذشته­ اعضای محترم کارگروه، بر لزوم توجه و اهتمام هرچه بیشتر همه اعضاء به حوزه­ رسانه و فضای مجازی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه ریاست مکرم سازمان تبلیغات اسلامی عضو شورای عالی فضای مجازی کشور هستند، نیاز است که اداره‌ کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این زمینه پیشرو و پیشقدم باشد.

وی همچنین نقش و فعالیت تبلیغات و فضای مجازی را خطیر و مهم دانست و افزود: همه گیر بودن و جامع بودن مطالب، تولید محتوای به روز و تبادل نظر با صاحبنظران و استفاده از تجربیات دیگران از جمله راهکارهایی است که می­تواند در بهبود فعالیت­های رسانه­ ای سازمان نقش و دور مهمی را ایفا بکند.

آرمان داودی دبیر کارگروه نیز ضمن تشکر از حضور اعضاء به بیان فعالیت ­های صورت گرفته در حوزه­ رسانه پرداخت و به مواردی در خصوص نقاط قوت و کاستی­ها و موانع موجود در این حوزه اشاره کرد و گفت: باید نقاط قوت را تقویت و به اصلاح نقاط ضعف و کاستی‌های این حوزه پرداخت.

وی سپس به تشریح برنامه­ های پیشنهادی واحد رسانه در خصوص دستور کار جلسه پرداخت. سیدامین رضایی عضو کارگروه نیز در ادامه بر ضرورت تمرکز فعالیت ­ها بر روی سایت تبیان و تامین محتوا و مطالب آن در سال جاری تاکید کرد. در ادامه نیز دیگر اعضاء به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و چندین مصوبه به تصویب رسید و در پایان اعضای جدید کارگروه نیز به تایید نهایی مدیرکل رسید.

 

 

بخش خبر تبیان کردستان