دیواندره- کارشناس امور عمومی و پشتیبانی فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره از برگزاری گفتمان مدارس با موضوع مبانی انقلاب اسلامی در متوسطه۱ شهید رجایی خبر داد.به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، علی اکبر علیخانی کارشناس امورعمومی و پشتیبانی فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره ۱۸ بهمن ماه ۹۶ از برگزاری گفتمان مدارس با موضوع مبانی انقلاب اسلامی در متوسطه۱ شهید رجایی خبر داد.
در این گفتمان امید خسروی ضمن بیان سخنانی در باب مبانی انقلاب اسلامی گفت: از اولین روزهای شروع نهضت اسلامی، یکی ازشعارهای محوری انقلاب، استقلال و آزادی بود.

وی در ادامه اظهار داشت: مردم ایران تحت رهبری بزرگ مرد تاریخ معاصر تحمل زندگی در زیر سایه نظام سلطه و اطاعت از قدرت های استکباری را نداشتند، در نتیجه یکی از آرمانهای بزرگ انقلاب اسلامی رسیدن به استقلال و آزادی وحفظ عزت ملی بود که می توان گفت ملت ایران به خاطر ایستادگی بر روی این آرمان بزرگ خود، هزینه های زیادی را با جان ودل پذیرا شده اند که هنوز هم ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: اکنون بعد ازگذشت نزدیک به چهل سال حاضر نیستند کوچکترین خدشه ای به استقلال و آزادی آنها که با خون ودل خوردن ها وشهادت بهترین جوانان این سرزمین به دست آمده وارد شود.انتهای پیام/