سقز-به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفتمان اعتیاد به حضور در فضای مجازی با حضور دکتر اصغری وشرکت داتش آموزان دبیرستان پسرانه شهید آوینی شهرستان سقز برگزارشد.

 

به گزارش بخش خبر سایت تبیان کردستان؛ حجت‌الاسلام وحیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز اظهارداشت: به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفتمان اعتیاد به حضور در فضای مجازی با حضور دکتر اصغری وشرکت داتش آموزان دبیرستان پسرانه شهید آوینی شهرستان سقز برگزارشد.

دکتر اصغری در این گفتمان که همراه با پرسش و پاسخ بودگفت: افراد معتاد به اینترنت، از اینترنت در دوره‌های زمانی طولانی‌تر از گذشته استفاده می‌ کنند.

وی افزود: افرادی که اعتیاد به فضای مجازی هستندحجم قابل‌توجهی از زمان را صرف فعالیت مربوط به اینترنت می‌کنند و به خاطر استفاده از اینترنت از فعالیت‌های اجتماعی دست کشیده یا می کاهند.

وی ادامه داد: اعتیاد اینترنتی در عصر حاضر جایگزین روابط اجتماعی شده است و به‌نوعی وابستگی جسمانی و روانی برای فرد ایجاد می‌کند. کاربر نمی‌تواند برای ساعات طولانی از فضای مجازی دور باشد و به‌نوعی بی‌نظمی دچار میشود و شاید علت این اعتیاد عدم کنترل و کاربرد صحیح اینترنت و تنوع فضای مجازی باشد.

*انتهای خبر*