سنندج- کارگاه تخصصی بررسی آسیب‌های اجتماعی استان کردستان با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در این کارگاه تخصصی اظهار کرد: سفر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت همراه به استان کردستان مایه دلگرمی و قوت قلب برای بنده و همکارانم در تبلیغات اسلامی استان است.
وی با اشاره به برخی فعالیت‌های تبلیغات اسلامی استان کردستان در سال 95 اظهار کرد: سال گذشته تبلیغات اسلامی کردستان در حوزه آسیب‌های اجتماعی فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده که از جمله این فعالیت‌ها برگزاری 136 گفتمان دینی با موضع کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس استان است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری 100 گفتمان برای عموم مردم، برگزاری 43 کارگاه آموزشی ویژه تشکل‌های وابسته به تبلیغات اسلامی کردستان از جمله کانون‌های فرهنگی  تبلیغی، جمعیت بانوان فرهیخته استان و موسسات و خانه‌های قرآنی نیز از دیگر برنامه‌های تبلیغات اسلامی کردستان در سال‌ 95 بوده است که با موضوع کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: باهماهنگی معاونت امور اجتماعی استانداری کردستان درصددیم 150 کارگاه آموزشی ویژه آسیب‌های اجتماعی را در سطح استان کردستان به ویژه در مناطق حاشیه‌ای شهرها برگزار کنیم.

حجت‌الاسلام کرمی افزود: موضوع آسیب‌های اجتماعی باید جدی گرفته شود و سعی کنیم ذهن مسوولان را نسبت به این موضوع مهم حساس کنیم.

وی استفاده از ظرفیت صدا و سیما در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی را ضروری دانست و اضافه کرد: تبلیغات اسلامی کردستان در راستای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی در استان سال گذشته با ادارات و دستگاه‌های متعدد فرهنگی استان تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرده است و امسال نیز به همکاری‌های خود با سایر ادارات ادامه خواهد داد.

در این جلسه که با حضور روسای ادارات تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل فناوری اطلاعات سازمان، معاون توسعه و پشتیبانی سازمان و مسئول روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی حضور داشتند.انتهای خبر/