روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بانه از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع اینترنت، ماهواره و فضای مجازی در شهرستان بانه خبر داد.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بانه در روز شنبه ۲۵ دی ماه سال جاری با اعلام این خبر افزود: در روز شنبه ۲۵ دی ماه سال جاری به همت اداره تبلیغات اسلامی بانه و همکاری کانون فرهنگی بانوان فرمانداری کارگاه آموزشی در محل کانون فرهنگی بانوان برگزار شد. 

در این گفتمان آموزشی تعداد ۳۰ نفر از مربیان قرآنی و مدیران خانه های قرآن شهری و بانوان فعال فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بانه حضور داشتند. 

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بانه تصریح کرد: کارگاه آموزشی فضای مجازی با حضور کارشناس نیروی انتظامی سرگرد نوربخش در مورد کانال های تلگرام، آسب های ناشی از شبکه های اجتماعی در خانواده ها و مشکلات پیش آمده در شهرستان به مطالب آموزنده ای اشاره کرد. 

نوربخش کارشناس مربوطه در مورد جرائم و اختلافات خانوادگی پیش آمده در شهرستان بانه که ناشی از عدم آگاهی و عدم فرهنگ استفاده مردم این شهرستان است به آمار طلاق غیر منتظره در این شهر هشدار داد و در پایان به سوالات شرکت کنندگان جواب داد.

گفتنی است؛ حسین پور مسئول امور بانوان اداره تبلیغات اسلامی بانه ضمن حضور، با همکاری امور بانوان فرمانداری این کارگاه آموزشی را برگزار کردند.
*انتهای خبر *