به همت تبلیغات اسلامی کردستان انجام شد؛

برگزاری کارگاه آموزشی تبیین محتوایی عملیات ملی در سنندج

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، استاد حوزه و دانشگاه امروز در کارگاه آموزشی تبیین محتوایی عملیات ملی ویژه کارکنان تبلیغاشت اسلامی کردستان که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در مذاکره با آمریکا حاکم امر مسلمین مخالف بود اما اصرار صورت گرفت و تا برجام ادامه یافت.

حجت‌الاسلام حسین حیدریان اردکانی افزود: وحدت بین شیعه و سنی باید حفظ شود و باید به مشترکات بیشتر پرداخته شود و فراموش نشود که دشمن هر دو مذهب یکی است و نباید گول بازی دشمن را خورد.

وی با اشاره به مباحثی در خصوص استحکام خانواده‌ها خاطر نشان کرد: اگر احترام بین زن و شوهر حفظ شود زندگی مستحکمی خواهند داشت و شاهد گسیختگی خانواده‌ها از هم نخواهیم بود.

وی اعلام کرد: براساس گفته اسرائیلی‌ها، رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها با صرف بهترین بودجه‌ها کشیده با سخنرانی یکساعته خنثی کند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه بیشترین تولید کننده اسلحه دنیا را آمریکا و بیشترین خریدار اسلحه را عربستان برشمرد و اعلام کرد: ترامپ از عربستان به عنوان گاو شیرده نام برده است و این نشان می‌دهد که مردم عربستان خوار و ذلیل شده‌اند.

حجت‌الاسلام حیدریان با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی ما نیز خواری را داشته‌ایم و ذلت‌های زیادی از شاه ایران دیده‌ایم، افزود: انقلاب اسلامی ما زیر بار ذلت خواری نخواهد رفت و در برابر دشمنان ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا برای فروش اسلحه‌های خود که عامل تولید ثروتش محسوب می‌شود دست به اقدامات گسترده‌ای می‌زند که این اقدامات شامل انجام برانداری‌ها‌، ساخت کودتا، کشورها را به جان هم انداختن و وارد کردن جنگ  به کشورها است.

وی اضافه کرد: اگر دشمنان می‌توانستند ایران را بزنند تاکنون زده بودند اما می‌دانند که نمی‌توانند ایران را نابود کنند.

استاد حوزه و دانشگاه اعلام کرد: سیستم دفاعی مملکت باید همیشه فعال باشد تا بتوان از مرزها دفاع کنند و اجازه حمله دشمنان را ندهیم.

حجت‌الاسلام حیدریان با اعلام اینکه، رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های مختلف سال‌های 68، 78،95، 96 و 97 اعلام کرده‌اند که ما در شرایط جنگ احزاب هستیم، اضافه کرد: دشمن می‌خواهد معادلات مردم را با قراردادهای بین‌المللی تغییر دهد و مردم با دست خود زیر سلطه قردادها قرار بگیرند.انتهای خبر/