سنندج- همایش طلایه داران تبلیغ با حضور نماینده ولی فقیه و کلیه علماء،روحانیون،مبلغین و مبلغات استان به همت اداره تبلیغات اسلامی سنندج برگزار شد.

 


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: همایش طلایه داران تبلیغ با حضور نماینده ولی فقیه و کلیه علماء،روحانیون،مبلغین و مبلغات استان برگزار شد.

آیت‌الله سیدمحمدحسینی‌شاهرودی،نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این همایش اظهار کرد: ماه رمضان ماه مهمانی خدا است که در این ماه همه بندگان به عبادت و تزکیه روحی و معنوی دعوت می شوند. وی با بیان اینکه تقوی معیاری است که به انسان بینش و دانایی می دهد، افزود: ماه رمضان دارای شیرینی های زیادی است که یکی از این شیرینی ها چشیدن طعم عبادت و تقویت تقوی است.

وی با اشاره به رسالت و وظیفه خطیر روحانیون در تبلیغ دین خدا، افزود: ما باید اول به خود توجه کنیم اگر می خواهیم مبلغ واقعی دین باشیم باید ابتدا دین را در خودمان تقویت کنیم و آن را در زندگی خودمان پیاده کنیم.

وی استفاده از روش ها و راهبرد های نوین در حوزه تبلیغ را لازم دانست و گفت: استفاده از شیوه های نو و راهبردی های پویا و جدی در مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان با مساعدت و کمک همه مبلغین و طلاب میسر می‌گردد.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان گفت: روحانیون از ابزارها و امکانات مختلف برای کارهای دینی و تبلیغی بهره برداری کنند و مسئله تبلیغ باید به گونه ای فراگیر شود و کسانی نباشند که از فهم و آموزش دینی محروم باشند.انتهای خبر/