نود و سومین جلسه ستاد شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی استان کردستان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در سنندج برگزار شد.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در نود و سومین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های دینی و مذهبی کردستان که در سنندج و با حضور نمایندگان ادارات فرهنگی استان برگزار شد، اظهار کرد: اکنون همه ما در مسیر حق و حقیقت و عدالت حرکت می‌کنیم و خداوند نیزتوفیق خدمتگذاری به دین و مردم را به ما عنایت کرده است و رسالت ما این است که به مردم سود و منفعت برسانیم.


وی با اشاره به اینکه تمامی فعالیت‌های فرهنگی و مصوباتی که توسط ستاد شئون فرهنگی انجام می‌گیرد در راستای سود و منفعت رساندن به مردم است، یادآور شد: از وظایف ستاد شئون استان توسعه فرهنگ اسلامی در جامعه است و اگر فرهنگ اسلامی براساس مبنای اسلام در جامعه شکل بگیرد رسالت خود را انجام داده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم ستاد شئون، توسعه فرهنگ اسلامی در جامعه بر مبنای مفاهیم اسلامی است تا بسیاری از معضلات اجتماعی در جامعه بر طرف شود چرا که اگر رفتار، زندگی و تعاملات ما بر مبنای قرآن باشد قطعاً بسیاری از گرفتاری‌ها و مشکلات حل خواهد شد.

 


مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه تحکم و خشونت برای تبلیغ دین اسلام اثر بخش نخواهد بود، افزود: برای ترویج آموزه‌های دینی باید با مهربانی، دوستی و محبت قدم در راه تبلیغ دین گذاشت و کمک کنیم تا باورهای مردم تقویت و بسیاری از ناهنجاری‌ها در جامعه برچیده شود.*انتهای خبر*