اداره کل- نشست گرامیداشت سوم خرداد و  آزاد سازی خرمشهر با حضور سردار ویسی، مدیر کل و کارکنان تبلیغات اسلامی استان کردستان در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد.


به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، سردار عبدالله ویسی مدیرکل پیشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه در جمع کارکنان تبلیغات اسلامی کردستان و اداره شهرستان سنندج در مجتمع فرهنگی نور سنندج با گرامیداشت سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر بعد از 19 ماه تلاش رزمندگان و آزادگان این مرز و بوم به ثمر نشست و باید از زوایای مختلف به این موضوع توجه کرد که رزمندگان ما با دست خالی اما با توکل بر خدا و اراده آهنین تواسنتند در برابر دشمن بایستند.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) جمهوری اسلامی را بر مبنای قرآن کریم راه انداخت، افزود: مردم ما به پشتوانه قرآن کریم به این حرکت امام اعتماد کردند و برای حفظ آب و خاک خود از جان و مال خود مایه گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی امام از تشکیل جمهوری اسلامی ایران ایجاد جنبش بیداری اسلامی در تمامی دنیا بود که از همه جای جهان مسلمانان به این دین افزوده می‌شوند.
مدیرکل پیشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به ویژگی‌های امام راحل یادآور شد: عقلانیت، تکلیف‌مداری، مصلحت‌اندیشی از ویژگی‌های شاخص امام راحل بود که همین ویژگی‌ها منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.
سردار ویسی عنوان کرد: دشمنان همواره به دنبال سرکوبی ایران اسلامی هستند و حتی در فضای مجازی نسبت به امام در اذهان تردید ایجاد می‌کنند که این مهم نیازمند آگاهی مردم به ویژه جوانان است و باید پاسخگوی شبهات جوانان باشیم تا در دام دشمن گرفتار نشوند.
وی با بیان اینکه خون شهدایی که تن بازی کردند هیچگاه پایمال نمی‌شود، افزود: شهدای ما جانبازی نکردند چرا که جان مال خداست اما با تن‌بازی در برابر دشمن ایستادند و باید گفت که جان حیاتبخش و زنده به شریان انسان‌های آزادیخواه و روشن حیات می‌دهد.
وی در پاسخ به طرح چند پرسش از سوی کارکنان تبلیغات اسلامی کردستان اضافه کرد: امروز افزایش آسیب‌های اجتماعی را  در جامعه شاهد هستیم اما باید همه برای کاهش این آسیب‌ها تلاش کنم و مقابله با آسیب‌ها تنها به قشر و ارگان خاصی منتهی نمی‌شود.
یادگار دوران دفاع مقدس افزود: برای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب نیز باید تلاش شود و در مقابل کسانیکه شبهه ایجاد می‌کنند باید ایستاد تا شاهد اقتدار روز افزون ایرام اسلامی در همه عرصه‌ها باشیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این نشست با گرامیداشت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر پس از 19 ماه با 19 هزار اسیر و بیش از 15 هزار کشته همراه بود و امروز آزادسازی خرمشهر مظهر مقاومت و ایستادگی است.
حجت‌الاسلام مختار کرمی با بیان اهمیت و عظمت پیروزی انقلا اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر بیان کرد: آزادسازی خرمشهر از معجزات الهی بود که در آن شرایط اتفاق افتاد و همین امر منجر شد که امام راهل در این خصوص عنوان کنند که خرمشهر را خدا آزاد کرد.
این نشست به همت پایگاه مقاومت بسیج امام صادق(ع) اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در مجتمع فرهنگی نور سنندج با حضور فرمانده پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدا و بسیج ادارات شهرستان سنندج برگزار شد.


انتهای خبر/