اداره کل- مراسم تجلیل از بازنشستگان سال ۹۶ تبلیغات اسلامی کردستان در سنندج با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

 

 

 

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، مراسم تجلیل از بازنشستگان سال ۹۶ تبلیغات اسلامی کردستان روز پنج شنبه در نتمازخانه تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن تسلیت ایام شهادت امام موسی کاظم(ع) و تبریک پیشاپیش مبعث نورانی پیامبر اکرم(س) و شکر خداوند متعال برای نزولات آسمانی اظهار کرد: بازنشستگان از لحاظ تجربه کاری و تلاش فرهنگی در عرصه دینی دارای ایده و فکر هستند و نباید آنها را فراموش کرد.

 

وی استفاده از تجربیات آنان از برنامه های مناسبتی را خواستار شد و گفت: از ایده و نظرات بازنشستگان در فعالیتها استفاده می‌شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان همچنین در خصوص وحدت و انسجام نیز به بیان مطالبی پرداخت و گفت: اهل بیت علیهم السلام متعلق به قشر خاصی نیست بلکه متعلق به بشریت است و ما باید تلاش کنیم زندگی، گفتار و رفتارمان رنگ و بوی پیغمبری بگیرد و با حفظ وحدت و انسجام خود که مورد تاکید رسول خداست در همه حال و همه جا حافظ دین اسلام باشیم.

 

حجت‌الاسلام مختار کرمی همچنین تربیت فرزندان و خانواده را با الگوگیری از مکتب پیامبر اسلام و اهل بیت مورد تاکید قرار داد و گفت: باید فرزندان را برای پذیرش در جامعه به درستی تربیت کنیم تا جامعه ای سالم را شاهد باشیم.
انتهای خبر/