سروآباد-دومین جلسه معاونت مردم به دولت ومردم ستادامربه معروف ونهی از منکر با حضور با حضور اکثر اعضا در محل سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی بسروآباد برگزار شد.


به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، دومین جلسه معاونت مردم به دولت ومردم ستادامربه معروف ونهی از منکر با حضور امام جمعه،رئیس اداره تبلیغات اسلامی، برخی از امامان جمعه روستاها ونمایندگان جمعی از ادارات وتشکلهای مردمی در محل سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی سروآباد برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی سروآباد طی سخنانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درباره اهمیت امربه معروف ونهی از منکر بیان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بارها تاکید کرده اند: مردم همانطور که نماز را واجب می دانند باید امر به معروف را واجب بدانند باید این به مردم تفهیم شود که: لتأمرون بالمعروف و لتنهون عن المنکر اولیسلطن الله علیکم شرارکم. این باید به مردم تفهیم شود، اساس کار همه احیاء امر به معروف و نهی از منکر است نه مباشرتا سازماندهی امر به معروف و نهی از منکر.

در ادامه ماموستا سجادی امام جمعه سروآباد ابراز کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید ایمان خیلی ارزشمند است و ای کاش دو فریضه مقدس و عبادت شمول امر به معروف و نهی از منکر همیشه و همیشه در جامعه ما استمرار داشته باشد.

وی: خاطرنشان کرد: اجرای دو فریضه ارزشمند امر به معروف و نهی از منکر باید در تمام زوایای زندگی فردی و اجتماعی ما مسلمانان جاری باشدو آسیب‌هایی که امروز جامعه را درگیر خود کرده است ناشی از بی‌توجهی به فریضتین الهی امر به معروف و نهی از منکر است.

در پایان جلسه سایر اعضاء حاضر در جلسه بیاناتی در مورد امربه معروف ونهی از منکر را بیان کردند.
انتهای خبر/