دوره آموزشی رفتار سازمانی ویژه مدیران تبلیغات اسلامی استان کردستان در سنندج برگزار شد.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با بیان این مطلب اظهار کرد: دوره آموزشی رفتار سازمانی در زمینه انگیزش در کار و انجام کار تیمی به مدت 30 ساعت در سالن کوثر تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره تمامی مدیران پایه ی استان از جمله روسای ادارات دفاتر شهرستانها، رئیس اداره امور اداری و پشتیبانی، رئیس اداره قرآنی، رئیس اداره امور مالی و ذیحسابی و رئیس اداره طرح و برنامه نیز حضور داشتند.

وی شیوه اجرا این دوره را حضوری عنوان کرد و گفت: از 30 ساعت دوره آموزشی رفتار سازمانی 20 ساعت به صورت حضوری و 10 ساعت نیز در قالب ارائه عملی انجام شد.


مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان به اهداف این دوره اشاره کرد و بیان داشت: ایجاد انگیزش شغلی در مجموعه تحت مدیریت، تشکیل تیمهای گروهی کارآمد در مجموعه تحت مدیریت و برقراری ارتباط اثربخش مدیران با شخصیتهای گوناگون در مجموعه سازمانی از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

حجت‌الاسلام کرمی همچنین به سرفصلهای دوره انگیزش در کار و کارتیمی اشاره کرد و گفت: تعریف و نشریح رفتار سازمانی، مبانی رفتاری فردی، مبانی رفتاری گروهی و مبانی رفتاری ساختاری سازمانی از جمله سرفصلهای این دوره به شمار می رود.


وی اضافه کرد: این دوره آموزشی با حضور استاد محمد شبانی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد سنندج و از اساتید دانشگاهی برگزار شد.
*انتهای خبر*