سنندج- جلسه کارگروه رسانه با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان و اعضای کارگروه در سنندج برگزار شد.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، در این جلسه که در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، آرمان داوودی دبیر کارگروه رسانه استان مطالبی در خصوص روند اجرایی و اهداف برنامه ها و فعالیتهای کارگروه رسانه استان بیان نمود و افزود: کارگروه رسانه استان درصدد است تا تولیدات رسانه ای خود را در قالب های مختلفی اعم از تولید فیلم کوتاه،، مستندسازی برنامه ها و فعالیتهای اداره کل و ساخت انیمیشن پیگیری و دنبال نماید.

وی همچنین با اشاره به راه‌اندازی کانال تلگرام تبیان کردستان در ایام دهه فجر بر ضرورت تشکیل گروه کاری کانال جهت تغذیه و عضوگیری تاکید کرد و افزود: راه‌اندازی مجدد کتابخانه اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان به‌عنوان یکی دیگر از اقدامات کارگروه رسانه استان در جلسه مذکور به بحث و نظر گذاشته شد.

اعضاء کارگروه نیز هر کدام در خصوص دستور کار جلسه، به بیان نظرات و آراء خود پرداخته و توضیحاتی را درخصوص موضوعات مورد اشاره شده بیان نمودند و مصوباتی هم به تصویب رسید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این کارگروه ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده توسط این کارگروه خواستار پیگیری مصوبات و فعالیتهای کارگروه رسانه شد و بر اهتمام ویژه در این خصوص تاکید کرد.

در پایان هم کارشناس حقوقی اداره کل نیز به‌عنوان عضو جدید کارگروه رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان معرفی شد.

لازم به ذکر است این جلسه در دونوبت صبح و ظهر برگزار گردید.


انتهای خبر/