اداره کل- جلسه هماهنگی کنگره ملی حضرت خدیجه الکبری در تبلیغات اسلامی کردستان با حضور مدیرکل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب کشور برگزار شد.


به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، در جلسه هماهنگی کنگره ملی حضرت خدیجه الکبری(س) که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان و مدیرکل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب کشور در سنندج برگزار شد، حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان بیان کرد: برگزاری این کنگره گام ارزشمندی در راستای بیان ویژگی های بارز حضرت خدیجه(س) در این استان خواهد بود.


وی بیان کرد: استان کردستان دارای دو مذهب شیعه و سنی است که برادران شیعه و سنی در کنار هم و با وحدت و انسجام فعالیت دارند و برگزاری این کنگره در استان کردستان می تواند زمینه وحدت و انسجام را تقویت کند.

مدیرکل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب کشور نیز در این جلسه گفت: نقش بانوی فضیلت حضرت خدیجه کبری(س) بر کسی پوشیده نیست و مجمع جهانی تقریب مذاهب برای تحقق اهداف وحدت آفرین درصدد است تا کنگره ملی حضرت خدیجه(س) را در استان کردستان برگزار کند.

دکتر عفت شریعتی با اشاره به زمان برگزاری این کنگره بیان کرد: کنگره یاد شده در هفته وحدت امسال و در شهر سنندج برگزار خواهد شد.

در این جلسه رئیس جمعیت بانوان فرهیخته کردستان، معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان استان، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان و مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان و مدیر حوزه علمیه خدیجه الکبری سنندج، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان و مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی کردستان نیز حضور داشتند.


انتهای خبر/