اداره کل-جلسه رسانه با موضوع برگزاری مسابقه بزرگ قرآن کریم در تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، در این جلسه که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی، معاون فرهنگی و رئیس کارگروه رسانه، مسئول روابط عمومی و عضو کارگروه، کارشناس قرآنی اداره کل(مهمان جلسه)، کارشناس حقوق اداره کل و دبیر کارگروه و کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد،طرح مسابقه بزرگ استانی قرآنی ویژه نیمه دوم ماه مبارک رمضان بررسی و نظرات کارشناسی در این خصوص اعمال شد.

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد:ماه مبارک رمضان برای نزول قرآن کریم برترین ماه سال است که خود خداوند متعال آن‌را ماهی برای هدایت انسان‌ها قرار داده است و پیامبر عظیم‌الشان آن را برتر از همه ماه‌های سال معرفی فرموده‌اند. هوشمند آن کسی که این پیام‌ها را دریافت کند و از خوان گسترده الهی نهایت بهره‌برداری را بنماید.

وی بیان کرد: در بین ما مسلمانان ماه مبارک رمضان از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مومنین با مقدمه‌سازی زمینه ورود به این ماه عزیز را فراهم می‌کنند و باشور و شوق، علاقه خود را برای نزدیکی با خدا، دادن اطعام و افطاری به فقرا، شب زنده‌داری و عبادت، قرائت قرآن کریم، استغفار دادن، صدقه، نشان می‌دهند و روح و جان خود را از چشمه فیض خدای متعال سیراب می‌کنند.

مقرر شد، این مسابقه در سه محور مسابقه پیامکی، مفاهیم و چندرسانه ای برگزار شود.

هدف از برگزاری این مسابقه ترویج فرهنگ قرآن کریم در سطح استان و مانوس کردن عموم مردم به‌ویژه نسل جوان با آیات دلنشین کلام الله مجید است.

گفتنی است، در آینده نزدیک اطلاعات این مسابقه از طریق سایت تبیان کردستان به آدرس اینترنتی www.Tebyan-kd.ir و کانال تلگرامی Tebyan_Kurdistan@ اعلام خواهد شد.