سروآباد- دومین جلسه جمعیت بانوان فرهیخته با موضوع تاثیر فضای مجازی بر روابط خانوادگی با حضور جمعی از بانوان فعال فرهنگی سروآباد برگزار شد.


به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، ذبیحی کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی سروآباد با اعلام این خبر گفت: دومین جلسه جمعیت بانوان فرهیخته با موضوع تاثیر فضای مجازی بر روابط خانوادگی با حضور جمعی از بانوان فعال فرهنگی سروآباددر محل سالن جلسات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد ضمن اشاره به اهداف تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته بیان کرد: با ورود وسایل و تکنولوژی¬ های جدید به خانه ¬ها والدین و فرزندان ساعت ¬های متمادی در کنار یکدیگر می نشینند بدون آن که حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی استفاده بیش از حد از شبکه¬ های اجتماعی در محیط خانواده و کاهش سطح ارتباطات عاطفی را از جمله آسیب های فضای مجازی برشمرد وافزود: جمعیت بانوان فرهیخته میتوانند با پرداختن به این موضوع تاثیرات مثبتی بر جامعه بگذارند.

در ادامه این جلسه سایر اعضاء حاضر در جلسه مواردی در زمینه تاثیر فضای مجازی بر روابط خانوادگی را پیشنهاد وارائه دادند.انتهای خبر/