کامیاران- جلسه برنامه ریزی هفته وحدت و روحانیون مستقر در شهرستان کامیاران برگزار شد.

 

 

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، مرتضی ندیمی کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران از برگزاری جلسه برنامه ریزی برای مراسم و جشن های هفته وحدت توسط روحانیون مستقر این شهرستان خبر داد.

 

در این جلسه که در محل اداره تبلیغات اسلامی کامیاران انجام شد پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، ندیمی کارشناس امور فرهنگی و تبلیغ ضمن بیان اهمیت نقش و جایگاه روحانیون مستقر در مناطق تبلیغی بر لزوم اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و دینی و همچنین توجه به ابلاغیه های سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کردند.

 

ایشان تشکیل شورای فرهنگی روستا را یکی از این اولویت ها برشمرد که با مسئولیت روحانیون مستقر و عضویت دهدار، شورای اسلامی، پایگاه بسیج، مدرسه و فعالان فرهنگی و دینی روستا تشکیل می‌شود و هدف از آن برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرای برنامه ها و مراسم مختلف در طول سال است.

 

در ادامه حجت‌الاسلام کاوه رئیس اداره تبلیغات اسلامی کامیاران هم ضمن تشکر و قدردانی از روحانیون مستقر بخاطر اجرای برنامه های دینی و مذهبی مناسب در محل تبلیغ، بر اجرای مراسم و جشن های هفته وحدت توسط آنها تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی و هماهنگی در این زمینه در جلسات شورای فرهنگی روستا شدند.

انتهای خبر/