دهگلان- جلسه بانوان فرهیخته شهرستان دهگلان با حضور مسوول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، سعیده لشکری مسوول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: در این جلسه که تعداد ۲۰ نفر از بانوان فرهیخته شهرستان دهگلان حضور داشتند ضمن رصد آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان مسئله اعتیاد بانوان، خیانت و بیکاری به‌عنوان آسیب‌های مهم این شهرستان شناسایی شدند.

 

وی خاطرنشان کرد: نیاز به آموزش و آگاهی‌رسانی به همه اقشار به‌ویژه بانوان روستایی که متاسفانه از شر این آسیب‌های اجتماعی به دور نیستند مطالبه بانوان فعال و فرهیخته بود.

 

وی اضافه کرد: حضور مشاور در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان به‌عنوان یک نهاد فرهنگی انقلابی در راستای تقلیل آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه برای خانواده‌های کم بضاعت از دیگر مطالبات بانوان فرهیخته بود که در این جلسه مطرح شد.

 

مسوول امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان اضافه کرد: احصاء و اولویت‌بندی آسیب‌های اجتماعی این شهرستان بانوان فرهیخته را به این نتیجه رساند که کارگروه خانواده مهمترین کارگروهی است که باید در این شهرستان تشکیل و ضمن برگزاری جلسات منظم اجرایی کردن مصوبات تعامل با سایر ارگان‌ها آموزش و آگاهی‌بخشی به زنان و دانش‌آموزان می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی منشا اثر باشد.انتهای خبر/