رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت:مراسم ختم قرآن کریم و نماز جماعت عصر به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و با همت خانه قرآنی حبل المتین در سنندج برگزار شد.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو، رئیس اداره تبلیغات شهرستان سنندج گفت: مراسم ختم قرآن کریم و نماز جماعت عصر به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) وبا همت خانه قرآنی حبل المتین در سنندج برگزار شد.

وی با بیان اینکه قرآن کریم، مایه هدایت و رحمت است افزود: قرآن قدرت و نیروی عظیمی است برای کسی که آن را دوست بدارد و بنا و ساختمان محکمی است که پایه های آن منهدم نمی گردد و قرآن قدرتی است که پیروان و یارانش شکست ناپذیرند و دریایی است که اعماقش را نمی توان درک نمود.

وی تصریح کرد: قرآن کریم کتابی است که می‌تواند ظلمت‌های جهل و مشکلات انسان‌ها را برطرف کند و بهترین راه استفاده از این کتاب هدایت، خواندن و تدبّر و تفکّر در آیات آن است.

وی در پایان گفت: سزاوار است که جوانان عزیز، عمر خود را به گناه و بیهودگى صرف نکنند و ازاین همه پاداش و احترام بازنمانند،چرا که جوان تا زمانی که هنوز جوان است و سنی از او نگذشته است، قلب هایشان زنگ گناه را به خود نگرفته، انیس قرآن باشند و آن را ملکه ذهن خود قرار دهند، تا نورانیش با خون و گوشت و پوستشان درآمیزد و زیبایى هاى قرآن در قلبشان مستقر شود به طورى که قرآن، باطنشان شود.*انتهای خبر*