مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

برنامه‌های فرهنگی نیازمند تبلیغ و اطلاع‌رسانی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در نشست فصلی رابطین خبری تبلیغات اسلامی این استان گفت: کار شما رابطین خبری ارزشمند است و باید بدانید که کار فرهنگی نیازمند تبلیغ و اطلاع‌رسانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در نشست فصلی رابطین خبری تبلیغات اسلامی این استان گفت: برنامه های فرهنگی نیاز به تبلیغ و معرفی دارد و باید به اطلاع مردم برسد و اگر این امر تحقق نیابد گویی اصلا کاری انجام نشده؛ و لذا کار شما رابطین خبری ارزشمند است.

 

وی افزود: خوشبختانه شاهد انجام کارهای خوبی در حوزه خبری هستیم ولی توقع بالاتر است و روابط عمومی استان نیازمند تحول است.

 

حجت‌الاسلام کرمی در ادامه با اشاره به رویه و سنت بزرگان بر اطلاع‌رسانی اجرای برنامه ها به عموم مردم گفت: امام خمینی رحمه الله علیه و مقام معظم رهبری مد ظله العالی تاکید دارند بر اینکه کارهایی که انجام داده اید را به اطلاع مردم برسانید و این عمل ریاکاری نیست.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در ادامه انتظاراتی را از اصحاب رسانه و رابطین خبر بیان کرد و گفت: مطالعه را در دستور کار خود قرار دهید و کسانی که در سازمان تبلیغات اسلامی مشغول خدمتگزاری هستند باید اهل مطالعه باشند.

 

وی در ادامه ضمن تاکید بر اینکه خبرنگار و رابط خبری باید دست به قلم و اهل تحلیل باشد، گفت: باید همواره یادداشت نوشت و اهل موضع گیری بود و در جریان ها، حواشی ها و وقایع مختلف پیش آمده مطلب نوشت.

 

حجت‌الاسلام کرمی بر لزوم همکاری رابطین خبری با پایگاه ها و کانال های خبری سطح شهرستان و استان تاکید کرد و گفت: باید تحلیل مناسب از اوضاع فرهنگی منطقه خود داشته باشید و با رعایت صداقت در نقل خبر، اولویت را بر پوشش دادن برنامه های مختلف اداره خود قرار دهد.

انتهای خبر/