کامیاران- مدیر کل تبلیغات اسلامی و ذیحساب اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان از خانه عالم روستای وندرنی علیاء شهرستان کامیاران بازدید بعمل آورند.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، مسلم ویسی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کامیاران ضمن بیان این خبر افزود: این بازدید با حضور حجت‌الاسلام کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان در معیت ذیحساب اداره کل جناب آقای قره خانی انجام گرفت.

ویسی گفت: در این بازدید حجت‌الاسلام کرمی و آقای قره خانی از نزدیک در جریان مشکلات و نواقص خانه عالم روستای وندرنی علیا قرار گرفتند و ضمن بررسی و یاداشت مشکلات موجود قول مساعدت و همکاری لازم را در خصوص و رفع این مشکلات دادند.

در این بازدید ضمن دیدار و گفتگو با روحانی مستقر حجت‌الاسلام کهریزی در این خانه عالم، از نزدیک مسائل و مشکلات ساختمان مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه پیرامون مسائل فرهنگی و دینی در منطقه و روستا بحث و تبادل نظر شد.

حجت‌الاسلام کرمی مدیر کل در این دیدار ضمن بیان اهمیت حضور روحانیون در مناطق محروم و روستایی، بر تعامل و همکاری روحانیون با مردم روستا در همه مسائل به‌ویژه مسائل فرهنگی و دینی تاکید کردند و در نهایت قول مساعدت و همکاری لازم را در خصوص حل مشکلات و نواقص خانه عالم این روستا را دادند.


انتهای خبر/