بازدید علمی و فرهنگی دانش آموزان از کتابخانه ی عمومی فردوسی سنندجسنندج- جمعی از نونهالان و آینده داران شهرستان سنندج در یک کار ارزشمند فرهنگی با فرهنگ کتاب و کتابخوانی آشنا شدند.

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، جمعی از دانش آموزان دبستان دخترانه خرم در یک بازدید علمی یکروزه از کتابخانه عمومی فردوسی شهر سنندج دیدار کردند.


براساس این گزارش، در این بازدید یک روزه  که به همت مدیریت دبستان و همکاری نهاد کتابخانه های عمومی استان و با هدف آشنایی نونهالان با امر کتاب و کتابخوانی انجام گرفت، حدود 25 نفر از دانش آموزان در آن حضور داشتند.


در این بازید دانش آموزان با فضای کتابخانه و بخش های مختلف آن من جمله بخش کتب کودک و نوجوان و سالن مطالعه و مجلات و.. آشنا شدند و از نزدیک محیط کتابخانه را با چشمان معصومانه و کودکانه خود دیدند.


گفتنی است، در جریان بازدید مسئولین کتابخانه در جهت تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی توضیحاتی را به تناسب سن و سال دانش آموزان در خصوص آشنایی آنان با مطالعه و فضای کتابخانه بیان کردند و در پایان مسابقه ی جمله سازی با موضوع کتاب و کتابخانه بین دانش آموزان برگزار شد و به جملات برتر جوایزی اهدا گردید.*انتهای خبر*