مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت:

ایجاد خلاقیت و نوآوری در فعالیت‌ها نیازمند استفاده از ظرفیت جوانان است.


به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، در نشست هم‌اندیشی مجمع جوانان که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: نعمت جوانی از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند متعال به انسان‌ها هدیه داده است و باید از این نعمت بهترین استفاده و بهره را برد.
وی با اشاره به اینکه اگر نعمت جوانی در مسیر خدا باشد، انسان را به سعادت، کمال و رستگاری می‌رساند، افزود: در طول جوانی باید راه موفقیت، سعادت را پیدا کنید تا به موفقیت برسید.

وی خاطر نشان کرد: جوانی که دوران جوانی خود را در راستای خدمت به فقرا، مستضعفان و آحاد مردم صرف کند پاداش مضاعف در پیشگاه خداوند خواهد داشت.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: به مدیران و همکاران توصیه می‌شود از انرژی جوانی برای پیشبرد کارها استفاده کنند چرا که خیلی از مناصب، مسوولیت‌ها و کارها اگر به جوانان واگذار شود مشکلات مدیریتی کمتر خواهد بود.

حجت‌الاسلام کرمی با بیان اینکه گاهی اوقات جوانان تصور می‌کنند به آنها اعتماد نمی‌شود، بیان کرد: باید مسوولان نگاه مثبتی به جوانان داشته باشند و بسیاری از کارها را به خود جوانان واگذار کنند تا نتیجه بهتری از فعالیت‌ها دریافت نمایند.
وی هدف از تشکیل این نشست را احساس نیاز سازمان تبلیغات اسلامی برای همفکری و هم‌افزایی و استفاده از نظرات جوانان برای اجرای طرح‌های فرهنگی خواند و گفت: ایجاد خلاقیت و نوآوری و ابتکار در اجرای طرح‌ها و استفاده از توانمندی جوانان، واگذاری کارها و طرح‌های تبلیغات اسلامی به جوانان و مشارکت دهی جوانان در اجرای این طرح‌ها از دیگر اهداف برگزاری نشست یاد شده است.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی کردستان نیز از فعالیت و ایده‌های جوانان حمایت می‌کند، افزود: باید کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی در اولویت فعالیت‌های جوانان قرار گیرد و هر اقدامی که به کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌انجامد را در اولویت قرار داد.انتهای خبر/