اداره کل- معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: اولویت تبلیغ مبلغین اعزامی به مناطق محروم استان کاهش آسیب‌های اجتماعی است.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علی رستمی با بیان این خبر اظهار کرد: امسال اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان در راستای انجام امر تبلیغ و گسترش ارزش‌های دینی و اسلامی در مناطق مختلف استان به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به اعزام مبلغین و مبلغات به مناطق محروم استان کرده است.

وی افزود: ۶۰۰ مبلغ و مبلغه بومی و غیربومی از سوی این اداره‌کل به مناطق مختلف استان اعزام شده‌اند که کاهش آسیب‌های اجتماعی در اولویت تبلیغ فعالیت این مبلغین است.

وی یادآور شد: از این تعداد مبلغ اعزامی ۳۸۵ مبلغ و مبلغه غیربومی و مابقی بومی هستند که در راستای استفاده از ظرفیت استانی از مبلغین بومی برای امر تبلیغ در ایام ماه مبارک رمضان و ترویج اقامه نماز و قرائت قرآن اعزام شده‌اند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: این مبلغین اعزامی در سامانه سجام که سامانه اطلاع‌رسانی مبلغین است ثبت نام کرده و به مناطق مختلف اعزام شده‌اند.

حجت‌الاسلام رستمی اضافه کرد: اعزام مبلغین به مناطق مختلف استان و در مناسبت‌های مختلف ایام سال از جمله اولویت‌های تبلیغات اسلامی کردستان است که در راستای ترویج اشاعه ارزش‌های دینی و اسلامی در پیش گرفته است.

وی افزود: مبلغین بازوهای توانمند تبلیغات اسلامی هستند که می‌توانند این اداره‌کل را در رسیدن به اهداف دینی و فرهنگی همراهی کنند. 


انتهای خبر/