تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کتابخانه های عمومی و اداره تبلیغات اسلامی کامیاران امضاء شد.

 

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، مرتضی ندیمی کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کامیاران از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کتابخانه های عمومی و اداره تبلیغات اسلامی کامیاران خبر داد.

 

ندیمی ضمن بیان این خبر افزود که به منظور بهره گیری دوجانبه از ظرفیت های سازمانی طرفین در راستای ارتقای فرهنگ عمومی و سطح بینش و آگاهی جامعه این تفاهم نامه با مشخص شدن تعهدات طرفین در این خصوص منعقد شد.

 

وی در ادامه افزود: در این تفاهم نامه قرار بر این است که اداره کتابخانه های عمومی در جهت تاسیس کتابخانه در محل اداره یا موسسات تابعه تبلیغات اسلامی در قالب کتابخانه عمومی مشارکتی اقدام نماید همچنین نمازخانه کتابخانه های عمومی شهرستان به عنونان خانه قرآن در اختیار اداره تبلیغات اسلامی قرار گیرد.

 

وی در پایان از معرفی مربی قرآن به خانه های قرآن اداره کتابخانه های عمومی و همچنین ارسال بسته های فرهنگی و تبلیغی به این کتابخانه ها به‌عنوان بخشی از تعهدات اداره تبلیغات اسلامی در این تفاهم نامه پرداخت و از دستور کار قرار دادن زمینه جلب مشارکت دیگر ادارات و نهادها در قالب تفاهم نامه همکاری مشترک و استفاده از پتانسیل و ظرفیت های همدیگر در طول سال جاری خبر داد.

 

*انتهای خبر*