سنندج- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج طی حکمی از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش استان کردستان منصوب شد.

 

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام علی محسن منتشلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج طی حکمی از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش استان کردستان منصوب شد.

در حکم مهدی شفیعی،مدیر کل هنرهای نمایشی امده است: استان کردستان با پشتوانه غنی هنری، وجود فرهیختگان نام آشنا در سطح کشور و بین الملل، وجود آثار ارزشمند مبتنی بر ارزش های عمیق انسانی و اسلامی و استعدادهای درخشان و علاقمند، نیاز به برنامه ریزی منسجم در قالب تولید آثار تاثیرگذار هنری در جهت اعتلاء فرهنگ و هنر استان در قالب سیاست ها و محورهای ابلاغی حوزه هنری است که انتظار می رود با درایت واندیشه جنابعالی، شاهد ارائه آثاری فاخر در عرصه هنرهای نمایشی در استان باشیم.

در ادامه این حکم با تاکید بر تلاش و جدیت در راستای اعتلا هنر نمایش در استان کردستان آمده است: هماهنگی و تعامل کامل با دیگراعضای شورا و مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان از اولویت های کاری اعضاء شورا است که باید به آن توجه جدی صورت گیرد.


انتهای خبر/