دبیر گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی کردستان:

اعضای مجمع اساتید گفتمان‌های دینی در کردستان معرفی شدنددبیر گفتمان‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کردستان از معرفی اعضای مجمع اساتید گفتمان‌های دینی در این استان خبر داد.

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مسعود محمدی در مجمع اساتید انتخابات هیئت موسس گفتمان دینی استان کردستان که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری انتخابات هیئت موسس گفتمان دینی استان کردستان به منظور ایجاد تبادل نظر، هماهنگی، همسویی، تعمیق و گسترش تجارب و آموخته‌ها در سنندج برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 60 استاد گفتمان دینی در کردستان فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: از این تعداد 22  نفر به عنوان کاندیدای انتخابات یاد شده اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: در انتخاباتی که با حضور اساتید گفتمان‌های دینی استان کردستان در سنندج برگزار شد، ژاله حیدری مقدم، یوسف کریمی، عبدالله مفاخری و ارکان خوش‌کلام به عنوان هیئت موسس گفتمان دینی استان انتخاب شدند.

دبیر گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی کردستان خاطرنشان کرد: برای برگزاری این انتخابات چهار کارگروه دین و زندگی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و ارتقای سواد رسانه‌ای در استان کردستان تشکیل شد.

حجت‌الاسلام محمدی اضافه کرد: در میان افراد انتخاب شده ارکان خوش‌کلام به عنوان دبیر کارگروه دین و زندگی، ژاله حیدری مقدم به عنوان دبیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، عبدالله مفاخری به عنوان دبیر کارگروه اقتصاد مقاومتی و یوسف کریمی به عنوان کارگروه ارتقای سواد رسانه‌ای انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: احکام افراد انتخاب شده از سوی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان صادر و به آنها اعطا خواهد شد.

وی بیان کرد: این مجمع با هدف توانمندسازی و مرجع‌سازی شخصیت‌های فرهنگی تاثیرگذار فعالیت می‌کند و در تدوین این برنامه سعی بر آن است تا با شناخت ماموریت‌های اصلی سازمان تبلیغات اسلامی و شرایط محیطی که سازمان در آن فعالیت می‌کند اهداف و استراتژی‌ گفتمان دینی جامعه تبیین و با تعریف شاخص‌های اندازه‌گیری نتایج فعالیت‌ها ارزیابی شود.


انتهای خبر/