اداره کل-سوالات مسابقه پیامکی و مسابقه مفاهیم قرآن کریم ویژه نیمه دوم ماه مبارک رمضان بر روی سایت تبیان کردستان، بخش مسابقات تبیان قرار گرفت.


به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، داوودی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن اعلام اینکه اولین دوره مسابقات بزرگ استانی قرآن کریم به صورت استانی برگزار می شود از بارگزاری سوالات دو بخش پیامکی و مفاهیم قرآن کریم بر روی سایت تبیان کردستان خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: که تعداد سوالات بخش پیامکی مسابقات، سه سوال چهارجوابی است که علاقمندان می توانند پاسخ گزینه صحیح را به ترتیب سوالات به سامانه پیامکی اداره کل تبلیغات اسلامی به شماره 30001341000208 پیامک نمایند.
وی گفت: شرکت برای عموم هم استانی های عزیز آزاد است که هر شماره تلفن همراه حق تنها یکبار شرکت در مسابقه را دارد که شرکت کنندگان می توانند به بخش مسابقات در سایت تبیان مراجعه یا از طرسق لینک زیر سوالات را دریافت نمایند.


لینک دریافت سوالات مسابقه پیامکی:

روی عکس کلیک کنیدوی همچنین به روند اجرایی بخش مفاهیم این مسابقات پرداخت و یادآور شد: بخش مسابقه مفاهیم قرآن کریم 20 سوال چهارجوابی(بدون نمره منفی) می باشد که علاقمندان می توانند با مراجعه به بخش مسابقات در سایت تبیان  یا از طریق لینک زیر سوالات را دریافت و پس از مطالعه و پاسخگویی، جهت وارد کردن پاسخ های خود به بخش شروع مسابقه مراجعه نمایند. وی از شرکت کنندگان گرامی خواست تا با حوصله سوالات را مطالعه نموده و هنگام وارد کردن پاسخ ها در سایت نهایت دقت را به خرج دهند. چرا که هر فرد تنها حق یکبار شرکت در مسابقه را دارد که زمان وارد کردن پاسخ ها نیز 15دقیقه می باشد.

لینک دریافت سوالات مسابقه مفاهیم:

روی عکس کلیک کنید
لینک شرکت در مسابقه مفاهیم:


داوودی افزود: کسانی قبلا در سایت تبیان کردستان ثبت نام نموده و عضو سایت می باشند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و جهت آغاز مسابقه تنها کافی است در قسمت مسابقه  نام کاربری و  رمز عبور خود را وارد کنند. اما کسانی که برای اولین بار وارد سایت تبیان شده اند، برای ورود به بخش مسابقه لازم است از طریق آیکن ثبت نام در سربرگ صفحه اصلی  سایت تبیان کردستان، ثبت نام خود را انجام بدهند.


لینک ثبت نام در مسابقه:

روی عکس کلیک کنید

وی گفت: پس از آنکه فرد اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سایت را وارد نمود، می بایست به صندوق پست الکترونیکی(ایمیل) خود مراجعه نماید و بر روی لینک فعال سازی ارسال شده کلیک کند تا حساب کاربری شخص فعال شده و به صورت رسمی به خانواده بزرگ تبیان بپیوندد و در جریان آخرین اخبار و اطلاعات و دانستنی های مختلف دینی، علمی، فرهنگی و ... قرار گیرد.کارشناس رسانه همچنین به روند اجرایی بخش چندرسانه ای این مسابقات پرداخت و اضافه کرد:  مسابقه چند رسانه ای نیز در قالب تلاوت 120 ثانیه ای خواهد بود که در سه مقطع سنی 10 تا 15 سال، 15 الی 25 سال و 25 سال به بالا برگزار خواهد شد.

ایشان در ادامه به مقررات این بخش از مسابقه اشاره کرد و گفت:

1- شرکت کنندگان می بایست در مدت زمان 120 ثانیه آیات 1 الی 5 سوره مبارکه لقمان را به صورت تحقیق قرائت نموده و به شکل تصویری ضبط نمایند.

2-- علاقمندان گرامی در انتخاب نوع دوربین جهت فیلم برداری قرائت خود آزادند(اعم از دوربین حرفه­ای تا دوربین­های گوشی همراه) و محدودیتی ندارند اما کیفیت تصاویر باید حداقل HD  یا فراتر از آن FullHD، QHD و ... باشد.

3- آثار ضبط شده می­تواند با فرمت­های MP4، MKV، MPG، و یا Avi  ارسال شوند.

4-
شرکت کنندگان می توانند از دو طریق آثار خود را ارسال کنند:

  • الف)- فیزیکی: آثار بایستی بر روی لوح فشرده(CD) و به صورت Data یا Video رایت شده و به همراه درج مشخصات روی آن از طریق پست به نشانی : سنندج- خیابان امام(ره)- روبروی خانه کُرد- اداره کل تبلیغات اسلامی- طبقه همکف- واحد رسانه ارسال گردد.
  • ب)- الکترونیکی: از طریق کانال رسمی تلگرام تبیان کردستان به نشانی:  Tebyan_Kurdistan@

نکته مهم: علاقمندان به شرکت در مسابقه چندرسانه ­ای لازم است ابتدا در سایت تبیان کردستان ثبت نام نموده سپس نام کاربری خود را بر روی سی دی قرائت خود به همراه مشخصات کامل خود اعم از نام و نام خانوادگی، کدملی، تاریخ تولد، شهرستان، شماره تماس درج نمایند و به نشانی فوق ارسال نمایند. یا فایل قرائت خود را از طریق نشانی Tebyan_Kurdistan@ به همراه درج کامل مشخصات خود به ادمین کانال تبیان کردستان ارسال کنند.

5- آثار ارسالی که استاندارد لازم را نداشته باشند از بخش مسابقه حذف خواهند شد.

6- دبیرخانه مسابقه هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب­های ناشی از ارسال نامطلوب آثار از جانب شرکت کننده ندارد.

7- ارسال آثار به معنای مجوز پخش رسانه­ ای آن به دبیرخانه مسابقه است.

8- نسخه ارسالی عودت داده نخواهد شد.

9- این بخش از مسابقه ویژه آقایان می باشد.

10- شرکت افراد در مسابقه می بایست متناسب به سه مقطع سنی مذکور و هر فرد تنها حق یکبار ارسال اثر را دارد.

11- شرکت در مسابقه به معنای پذیرش تمام مقررات اعلام شده می باشد.


انتهای خبر/