به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‎ای فرارسیدن این ماه را به عموم مردم شریف ایران تبریک گفت.

 

به گزارش بخش خبر وبسایت تبیان کردستان، در این اطلاعیه آمده است:

 

رمضان دیگری فرا رسیده و بار دیگر مائده رحمت الهی در میهمانی خداوند گشوده شده است. فرصتی دوباره با ماست تا در یک ماه پرفضیلت دیگر از عمرمان، طور دیگر باشیم و جور دیگر ببینیم. فرصتی سبز در کف داریم تا در معرکه پیکار بانفس، با توانی مضاعف در باقی روزهای سال نیز چنان کنیم و چنان باشیم که مرضی اوست.رمضان آمده است و نفس‌هایمان با نسیم سحرهایش گره خورده‎است.


شوق هنگامه افطار ومناجات‌هایش در سینه‌هایمان جاری است. سرشار از لحظه‌های پرفیضی هستیم که چشمه‌سار پاک بندگی‌اش، زنگار از سر و روی روح می‌زداید و جان ملول و خسته از کشاکش تمناهای نفس اکنون می‌تواند دمی در سایه‌سار درخت پرثمرش بیاساید.
ره‎یافتگان ضیافت و باریافتگان خوان کرمش سرمست شوری از جنس عالم معنا هستند که مجالی یافته‌‌اند تا فارغ ازهیاهوی عادات و روزمرگی‌ها چندی مشام جان را به رایحه کلام حق بسپارند و شب‌های قدرش را قدر بدانند و مقام والایش را دریابند.

 

ماه ضیافت‌الله بر مبلغان دین و حافظان سنگر فرهنگ اسلامی نیز فرصتی نیکو است تا در موسم بهار قرآن همت خود را بر شناساندن گوهر اصیل معرفت حق مصروف بدارند و در گشایش هر چه بیشتر مسیر توسعه فرهنگ دینی سعی بلیغ نمایند. طاعتتان مقبول ومیهمانی‌تان بر سر سفره پرنعمت حضرت دوست مبارک‌ باد!انتهای خبر/