مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: استفاده از توان و ظرفیت روحانیون در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی امری موثر است.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در دیدار با فرمانده انتظامی استان کردستان اظهار کرد: فعالیت سازمان در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی قابل توجه بوده و ظرفیت‌های خوبی نیز در راستای همگرایی و همکاری با نیروی انتظامی وجود دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت روحانیون در زمینه پیشگیری به عنوان عامل بازدارنده و همچنین  تقویت اعتقادات و باورها امکانپذیر و مطلوب خواهد بود.

 

سردار مسعود خرم نیا فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بیان کرد: فرهنگسازی در زمینه امنیت عمومی و بکارگیری ظرفیت های آموزشی پیش از وقوع جرم امری مهم و ضروری است و از تمام ظرفیت استان در این راستا باید بهره برد.

 

وی تلاش تبلیغات اسلامی کردستان در راستای فرهنگسازی در زمینه فعالیتهای دینی و فرهنگی را اقدامی موثر خواند و از فعالیت این ارگان فرهنگی و دینی تقدیر کرد.

 

در ادامه این دیدار مسائلی در خصوص پیشگیری از مواد مخدر و سایر آسیب‌های اجتماعی مطرح و بر همکاریهای دوجانبه در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه تاکید شد

بخش خبر تبیان کردستان