حجت‌الاسلام عظیمی:

اساس ۹دی ولایت مداری و بصیرت مردمی است.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، حجت‌الاسلام محمد علی عظیمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی دهگلان دیماه ۹۵ با اعلام این خبر گفت: اساس ۹ دی ولایت مداری و بصیرت مردمی است.

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ نمادی شفاف از سرمایه گذاری فرهنگی استکبار جهانی برای به زانو درآوردن نظام اسلامی با فریب بعضی عناصر داخلی بود، افزود: مردم با حضور آگاهانه و هدفمند خود پیام روشن و قاطع خویش را با صدای رسا اعلام کردند که درتمامی عرصه ها همچون سالهای دفاع مقدس، مقتدارنه، آگاهینه و با تجهیز سلاح ایمان، علم و بصیرت با موضوع ولایت فقیه از آرمان ها و اصول اسلام و انقلاب اسلامی صیانت می‌نمایند.


وی گفت: حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

حجت‌الاسلام عظیمی افزود: مردم با حضور گسترده و بی سابقه خود در حماسه نهم دیماه به دشمنان اثبات کردند که در حفظ اعتقادات و باورهای دینی خود پایدار و استوار هستند این حماسه از بطن مردم مسلمان و ولایی برخاست و رمز جاودانگی این روز بزرگ همان ولایت‌مداری و بصیرت مردم بود که به صورت خودجوش در میان مردم ایجاد شد.

*انتهای خبر*