رونمایی از محصول جدید مرسدس بنزبا رونمایی مرسدس بنز از نسل جدید خودروهای سری
E مشخص شد که خودرو کوپه دو در هنوز هم در تولیدات مرسدس بنز دیده می‌شود و نمونه بارز آن نیز خودرو مرسدس بنز کلاس E کوپه ۲۰۱۸ است. ظاهر مرسدس بنز کلاس E کوپه در نگاه اول ممکن است شما را سردرگم کند چرا که طراحی بسیار زیبای این خودرو بیشتر شبیه خودروهای بزرگ کلاس S مرسدس بنز است.

این خودرو کوپه جدید نسبت به نسل قبل خود باز هم با افزایش ابعاد روبرو شده است و فاصله دو محور آن ۱۱ سانتیمتر بیشتر شده است. همچنین طول خودرو نیز ۱۲٫۷ سانتیمتر افزایش یافته است، بنابراین هم اکنون طول کامل این خودرو ۴۸۲ سانتیمتر است که آن را بین دو کلاس C با ۴۶۸ سانتیمتر طول و کلاس S با ۵۰۲ سانیتمتر طول قرار می دهد.

در بخش فنی، مرسدس بنز کلاس E کوپه از یک پیشرانه سه لیتری V6 بهره خواهد برد که می تواند ۳۲۹ اسب بخار قدرت تولید کند. با استفاده از این موتور، مرسدس بنز کلاس E کوپه می‌تواند در ۵٫۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

همچنین برخلاف نسل قبلی این خودر  که دارای جعبه دنده هفت سرعته بود، در مدل ۲۰۱۸ از یک جعبه دنده ۹ سرعته استفاده شده است که باعث کنترل بیشتر خودرو و کاهش مصرف سوخت خواهد شد.

مجموعه کاملی از تکنولوژی‌های روز دنیا در این خودرو کوپه مورد استفاده قرار گرفته است. یک نمایشگر مرکزی ۱۲٫۳ اینچی در این خودرو قرار دارد و علاوه بر آن نمایش ۱۲٫۳ اینچی دیگری نیز اطلاعات مربوط به خودرو را برای راننده نمایش می‌دهد.

همچنین این خودرو مجهز به اپلیکیشن کارپلی اپل و اندروید خودرو است و یک سیستم شارژ بدون سیم نیز برای شارژ گوشی‌های هوشمند در آن تعبیه شده است.

در این خودرو برخی از قابلیت‌های خودورهای بدون راننده نیز مورد استفاده قرار گرفته است و سیستم  رانندگی نیمه خودکار آن می‌تواند کمک زیادی به رانندگان بکند.


قیمت پایه در نظر گرفته شده برای مرسدس بنز کلاس
E کوپه ۲۰۱۸ که در تابستان سال آینده به بازار خواهد آمد ۵۳٫۰۷۵ دلار است اما برای بهره‌مند شدن از تمامی امکانات آن باید هزینه بیشتری بپردازند. در ادامه می توانید دو ویدئوی زیبای معرفی این خودرو را تماشا کنید. با نارون مگ همراه باشید.

 

ویدئوی رسمی معرفی مرسدس بنز کلاس E کوپه

بخش گوناگون تبیان کردستان