رئیس اداره تبلیغات اسلامی بانه در جلسه ستاد شئون:

ارتقای سطح گردشگری بانه نیازمند ساماندهی جدی تری استرئیس اداره تبلیغات اسلامی بانه در جلسه ساماندهی ستاد شئون شهرستان بانه گفت: ارتقای سطح گردشگری در شهرستان بانه نیازمند تلاش و ساماندهی جدی تری است.

 

به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بانه در ۲۷ بهمن جاری با اعلام این خبر اظهار داشت، حجت‌الاسلام منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی بانه در جلسه ستاد شئون گفت: ارتقای سطح گردشگری در شهرستان بانه نیازمند تلاش و ساماندهی جدی تری است.تمام مردم ایران بانه را به‌عنوان قطب تجاری و گردشگری می شناسند و ما باید با تلاش همه جانبه سعی کنیم در حوزه‌های فرهنگی آداب رسوم و حفظ سنت های گذشته ساختار روستاگردی و صنایع دستی مردم منطقه و میراث فرهنگی فعال باشیم.


وی در ادامه این جلسه گفت: برای بهبود وضعیت مسافران بانه، احداث نماز خانه های تجهیز شده در پارکها، تعیین سمت قبله در اماکن عمومی و تفرجگاهها توسط شهرداری و ارتقای بحث گردشگری کمیته‌هایی با همکاری تمامی ادارات سطح شهرستان تشکیل گردد تا بتوانند نقاط دیدنی تاریخی، تفریحی و اماکن مذهبی و متبرکه بانه را به مسافران نشان داده و در حوزه خدمات‌رسانی و امنیت به مسافران خدمت کنند.


منتظری افزود: بیشترین وظایف کمیته‌ها را مربوط به شهرداری در حوزه بافت معابر و خدمات شهری از جمله تمیزی سطح شهر و راهداری و کنترل حمل ونقل دانست و گفت: سازمان میراث فرهنگی نیز باید با ارائه برنامه‌ها و شناسایی مکان های تفریحی و اقامتی با انجام اطلاع‌رسانی در راستای جذب مسافر قدم بردارد.


در ادامه عنوان کرد: اعضای ستاد شئون با نصب بیلبورد و بنر با درج پیام های اخلاقی، قرآنی، بهداشتی و مباحث دینی در مسیر های اصلی، ورودی شهر و میادین و پارکها اقدام کنند.

 

 

*انتهای خبر*