مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان

51 روحانی مستقر به اردوی آموزشی قم اعزام شدند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: 51 روحانی مستقر استان کردستان دبه اردوی آموزشی در شهر مقدس قم اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی با بیان این خبر اظهار کرد: این کارگاه آموزشی به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان و با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه 51 روحانی مستقر در این کارگاه‌های آموزشی مشارکت کردند، افزود: این کارگاه‌ها با حضور اساتید برجسته کشوری برگزار شد.

وی به دوره‌های آموزشی و موضوعات کارگاه‌های قم اشاره و بیان کرد: اصول کلی و مشاوره، احکام مبتلا به وقف، ایجاد انگیزه در خصوص وقف جدید، پاسخ به شبهات فقهی و حقوقی وقف، کودک و نوجوان، اخلاق کاربردی، آسیب‌شناسی اجتماعی و اصول کلی اجرای برنامه چند رسانه‌ای از جمله عناوین کارگاه‌های آموزشی در اردوی آموزشی قم بود که برای روحانیون مستقر استان کردستان برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: دوره‌های آموزشی یاد شده به مدت سه روز برگزار شد و اساتیدی همچون حجت‌الاسلام نظری، حجت‌الاسلام اسدپور، حجت‌الاسلام میرهاشم حسینی و حجت‌الاسلام ضیاء در این کارگاهها به آموزش و تدریس موضوعات یاد شده پرداختند.

حجت‌الاسلام کرمی برگزاری کارگاه‌های آموزشی را نیاز امروز روحانیون و مبلغین خواند و گفت: این کارگاه‌ها برای توانمندسازی مبلغین امری ضروری است و در طول سال به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان به عنوان یکی از اولویت‌های کاری مدنظر خواهد بود.

کارگاه آموزشی روحانیون مستقر استان کردستان در شهر مقدس قم از هشتم آذر ماه جار ی آغاز و تا دهم آذرماه ادامه داشت.

گفتنی است، در این کارگاه‌ها روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های کامیاران، قروه و بیجار نیز حضور داشتند.
انتهای خبر/