مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

کلاس‌های تابستانی فرصتی برای نشر معارف دینی توسط مبلغین است


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به ایام تابستان و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان گفت: کلاس‌های تابستانی فرصتی برای نشر معارف دینی توسط مبلغین است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در جلسه کارگروه تبلیغ استان که در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه برگزار شد، با اشاره به اینکه تبلیغ، امروز جایگاهی برجسته نسبت به قبل از انقلاب دارد، گفت: لازم است تا در سال جاری عرصه تبلیغی رونق بیشتری گیرد.

وی اظهار کرد: کار تبلیغی وظیفه ای مهم است که البته هر کسی هم توفیق انجام آن را بدست نخواهد آورد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن اشاره به فرارسیدن فصل تابستان، افزود: از ایامی که مبلغین میتوانند در راستای اثرگذاری حداکثری از آن استفاده کنند ایام تعطیلات تابستانی است که با برگزاری کلاس های مختلف گامی بلند در راستای نشر معارف بردارند.

حجت الاسلام منتشلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی قروه نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تبلیغات اسلامی کردستان در راستای تنظیم و توسعه فعالیت های تبلیغی استان، گفت: خوشبختانه در شهرستان قروه مباحث تبلیغی با رویکردی جدید و براساس سیاست های سازمانی در حال اجراست که خوشبختانه شاهد نتایج خوبی هم هستیم.

در پایان، در جهت تقویت شبکه تبلیغی استان مصوباتی توسط اعضاء کارگروه به تصویب رسید.

انتهای پیام/