مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

کانون‌های فرهنگی تبلیغی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان باید در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند و یاریگر تبلیغات اسلامی باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در جلسه مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان که در دفتر ایشان برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت کانون‌های فرهنگی تبلیغی در راستای توسعه و ارتقای فعالیت‌های فرهنگی استان است و باید با برنامه‌‌ریزی دقیق و منظم عمل کنند.

 وی با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی، برگزاری کلاس‌های آموزشی، برگزاری مجمع کانون‌های فرهنگی در شهرستان سقز که با استقبال گسترده روبرو شد و مواردی از این قبیل از فعالیت‌های ارزشمند کانون‌های فرهنگی تبلیغی است، عنوان کرد: انتظار می‌رود مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی همکاری‌های بیشتری با تبلیغات اسلامی داشته باشند.

وی عنوان کرد: تحقق شعار سال، اجرای بیانیه گام دوم انقلاب، تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و برنامه‌هایی از این دست از اولویت‌های تبلیغات اسلامی کردستان در سال جاری است و کانون‌های فرهنگی می‌توانند یاریگر این اداره‌کل برای دستیابی به اهداف باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اضافه کرد: گرچه برای اجرای فعالیت‌های مختلف نیاز به اعتبار است اما کانون‌های فرهنگی تبلیغی این ظرفیت را دارند که برنامه‌های گسترده‌ای را با کمترین اعتبارات و بهترین بازدهی انجام دهند.

رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان نیز ضمن تقدیر از همکاری تبلیغات اسلامی کردستان در فعالیت هرچه بهتر کانون‌های فرهنگی اظهار کرد: در حال حاضر 125 کانون فرهنگی تبلیغی در استان دارای مجوز فعالیت هستند و در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در تلاشند.

مهتاب هاشمی عنوان کرد: سعی براین است تا جلسات مجمع کانون‌های فرهنگی با برنامه‌ریزی برنامه‌های موثر تشکیل شود و امروز نیز نخستین جلسه مجمع در سال جاری با رویکرد برنامه‌ریزی فعالیت‌های سال 98 تشکیل شد.

محمدتقی جباری مسوول تشکل‌های دینی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در جلسه مجمع کانون‌های فرهنگی استان اعلام کرد: برنامه‌ریزی در مناسبت‌های دینی، استفاده از ظرفیت کانون‌ها در مناسبت‌های ستاد شئون فرهنگی، برگزاری کارگاههای آموزشی در راستای توانمندسازی کانون‌ها و برنامه‌ریزی برای واگذاری و یا برون‌سپاری بخشی از برنامه‌ها به کانون از جمله برنامه‌هایی است که امسال توسط تبلیغات اسلامی استان با همکاری کانون‌های فرهنگی تبلیغی انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/