سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد:

هفته وحدت نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین اسلام است


حجت‌الاسلام ورمقانی فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع)و هفته وحدت را تبریک گفت.
به گزارش بخش خبر تبیان کردستان؛ حجت‌الاسلام ورمقانی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد با بیان این مطلب فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع)و هفته وحدت را تبریک گفت.

وی بیان کرد: ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن پیامبر رحمت بوده و هفته وحدت نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین اسلام است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد افزود: وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه هاست که پیامبررحمت حضرت محمد(ص) به استناد آیات قرآن کریم و با اعتصام به حبل متین الهی و در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام و با شعار توحید برای جوامع بشری به ارمغان آورد و مهاجرین و انصار را به میثاق اخوت و عقد برادری فراخواند و بدین سان گلبانگ وحدت برای نخستین بار در فضای مدینه طنین انداز شد و بنای اتحاد و همبستگی اسلامی نهاده شد.

وی در پایان میلاد با سعادت پیامبر اعظم، حضرت محمد ( ص ) رسول صلح و بیداری و میلاد امام جعفر صادق (ع) وآغاز هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان، که با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می‌کنند را تبریک گفته و برای امت اسلام سربلندی و تعالی را آرزو کرد.*انتهای خبر*