نشست هم اندیشی کانونهای فرهنگی شهرستان قروه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی نور اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام عباس عبدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه در جمع مسئولین کانون های فرهنگی تبلیغی که در سالن جلسات مجتمع فرهنگی نور اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قروه برگزار شد گفت: همان طور که از عنوان کانون های فرهنگی تبلیغی بر می آید این کانون ها باید به طور هم افزا و هماهنگ با یکدیگر فعالیت داشته باشند و با نهادینه شدن فرهنگ و کار گروهی و جمعی بین کانونها اثر گذار و انعکاس برنامه ها و فعالیت ها نیز تقویت خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت ۹ کانون فرهنگی تبلیغی فعال در شهرستان قروه افزود: آشنایی مسئول هر کانون با کارکرد و ظرفیت های سایر کانونها فراهم شده زمینه کارهای گروهی و مشترک و اطلاع از آخرین برنامه ها و فعالیت ها را از محسنات برگزاری این نشست هم اندیشی بر شمرد.
وی اظهار داشت: همکاری کانونهای فرهنگی با روحانیون مساجد در برنامه های فرهنگی، به‌ویژه مراسم ملی و مذهبی می تواند در راستای پیشرفت کار برنامه های فرهنگی شهرستان گامی ازنده بردارد.

حجت‌الاسلام عبدی افزود: احیاء و استمرار ارزش های انقلاب ضرورت همه جانبه مردم همیشه در صحنه را می طلبد تا فرصتی برای جوانان جهت آشنایی به اهداف شهیدان در پیروزی انقلاب اسلامی و اهداف مقدسات آن باشد.

گفتنی است، در ادامه هر یک از حاضرین در جلسه به بیان برنامه ها و راهکارهای خود در خصوص نحوه اجرای طرح‌های فرهنگی پرداختند.

 

انتهای پیام/