مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مطالعه و مدنظر قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب باید در زندگی مردم و در فرهنگ جامعه تاثیرگذار باشد.


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مجید باباخانی ظهر امروز در جلسه ستانی ستاد شئون فرهنگی که با تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و عملیات مشترک رمضان ۱۴۴۰ که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بیانیه گام دوم انقلاب را مطرح کرده‌اند و گرچه کارهایی در حوزه تبیین بیانیه از جمله چاپ کتاب و غیره توسط صاحبنطران و اندیشمندان انجام شده اما نیاز به فعالیت بیشتری است.

وی افزود: رسالت همه ما بازبینی مباحث خودمان براساس بیانیه گام دوم انقلاب است و باید متناسب با آن کار شود.

وی با بیان اینکه بیانیه موضوعی جزء به جزء دارد و به موضوع جوانان اشاره دارد، افزود: جزیی نگری به ما در تبیین بهتر بیانیه کمک می‌کند.

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: باید کارها و اقداماتی که در خصوص بیانیه انجام می‌گیرد میدانی باشد و مورد رضایت صاحبان دین مبین قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام باباخانی اعلام کرد: مطالعه و مدنظر قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب باید در زندگی مردم و در فرهنگ جامعه اثرگدار بوده و ما را از اهداف اصلی دور نکند‌.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این جلسه ستاد شئون استان را از جلسات مهم و منظم استان دانست و گفت: گام دوم انقلاب مورد تاکید مقام معظم رهبری است و سازمان تبلیغات اسلامی در تبیین چنین برنامه‌هایی پیشرو است.

حجت‌الاسلام کرمی عنوان کرد: مقام معظم رهبری بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب تاکید و توقع دارند این بیانیه برای مردم تبیین شود.

وی با بیان اینکه برخورد نمایشی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب تاثیرگذار نیست، اعلام کرد: ستاد شئون نیز باید یاریگر تبلیغات اسلامی در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب باشند و امید که اتفاق خوبی در این راستا بیفتد.

در این جلسه سایر اعضا نظرات خود را در خصوص چگونگی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اعلام کردند.

گفتنی است، پیش از این نیز دوره آموزشی عملیات مشترک رمضان 1440 با حضور مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور ویژه کارکنان تبلیغات اسلامی استان کردستان و روسا و کارشناسان ادارات تابعه در مجتمع نور سنندج برگزار شد.
انتهای پیام/