سنندج- حوزه رسانه و روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان مسابقه اینترنتی گام دوم انقلاب را برگزار می کند.به گزارش بخش خبر تبیان کردستان، داوودی کارشناس روابط عمومی و رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان ضمن تبریک عید سعید فطر، از برگزاری مسابقه اینترنتی " گام دوم انقلاب " خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت ویژه بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر فرزانه انقلاب ابلاغ گردیده است، حوزه روابط عمومی و رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی در نظر دارد به همین مناسبت نسبت به برگزاری مسابقه فرهنگی اقدام نماید.

وی افزود: زمان برگزاری این مسابقه از 18 خردادماه لغایت 30 خردادماه 98 خواهد بود.

ایشان در ادامه گفت: مسابقه مذکور به صورت غیرحضوری و در قالب 20 سوال چهارجوابی و بدون نمره منفی خواهد بود که افراد علاقمند به شرکت در مسابقه می توانند با مراجعه به آدرس www.Tebyan-kd.ir در سایت تبیان پس از ثبت نام، وارد بخش مسابقه شوند.


وی افزود: که هر فرد فقط یکبار حق شرکت در مسابقه را دارد و زمان پاسخگویی به سوالات 15دقیقه خواهد بود که پس از اتمام زمان مسابقه، به مناسبت سالگرد تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در یکم تیرماه قرعه کشی برندگان انجام خواهد شد که در پایان به قید قرعه به 17 نفر  از برگزیدگان جوایز نقدی اهداء خواهد شد.


داوودی خاطر نشان کرد: که سوالات مسابقه بر اساس متن بیانیه گام دوم انقلاب انتخاب شده اند که علاقمندان می توانند جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

متن بیانیه


وی در پایان برای همه شرکت کنندگان موفقیت و سربلندی را آرزو نمود و گفت: علاقمندان می توانند از طریق سایت تبیان کردستان و همچنین تلفن اداره کل به شماره 5-33168204 در ساعات اداری پذیرای شنیدن نظرات و سخنان همراهان عزیز خواهد بود. 
جهت دریافت سوالات روی لینک بالا کلیک نمایید


نحوه ثبت نام : کسانی قبلا در سایت تبیان کردستان ثبت نام نموده و عضو سایت می باشند جهت شروع مسابقه و وارد کردن پاسخ سوالات تنها کافی است در قسمت مسابقه  نام کاربری و  رمز عبور خود را وارد کنند. اما کسانی که برای اولین بار وارد سایت تبیان شده اند، برای ورود به بخش مسابقه لازم است از طریق آیکن ثبت نام در سربرگ صفحه اصلی سایت تبیان کردستان، ثبت نام خود را انجام بدهند.
پس از آنکه فرد اطلاعات خواسته شده جهت ثبت نام در سایت را وارد نمود، به صندوق پست الکترونیکی(ایمیل) خود مراجعه نماید و بر روی لینک فعال سازی ارسال شده کلیک کند تا حساب کاربری شخص فعال شده و به صورت رسمی به خانواده بزرگ تبیان بپیوندد و در جریان آخرین اخبار و اطلاعات و دانستنی های مختلف دینی، علمی، فرهنگی و ... قرار گیرد...


لینک ثبت نام در سایت:
http://www.tebyan-kd.ir

 

آیکون ثبت نام:محل درج مشخصات در سایت:

لینک شروع مسابقه:

http://tebyan-kd.ir/fa/testبخش مسابقه تبیان کردستان