سنندج - امام جمعه سنندج با اشاره به توطئه های بی پایان دشمن برعلیه نظام اسلامی، گفت: تقویت روحیه انقلابی در جامعه یکی از نیازهای ضروری برای مقابله با دشمنان است.
به گزارش بخش خبر وب سایت تبیان کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، بیان کرد: تقویت روحیه انقلابی در کشور در راستای مقابله با دشمنان یکی از نیازهای ضروری در شرایط فعلی در کشور است.

وی ادامه داد: دشمن از تمامی توان خود در راستای مقابله با انقلاب و نظام اسلامی استفاده می کند و به همین دلیل لازم است که همه ما در مقابل توطئه های دشمن هوشیار باشیم.

امام جمعه سنندج عنوان کرد: پیروی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در شرایط فعلی کشور یکی از ضرورت هاست و در صورتی که این مهم عمل شود ما می توانیم به سلامت از این شرایط عبور کنیم.

وی گفت: یکی از اولویت های اصلی در شرایط فعلی اسافده از خرد جمعی است و تمامی دوستداران نظام باید در این شرایط در صحنه حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران، یادآور شد: شرکت‌هایی اروپایی که آمریکا را همراهی کرده‌اند، ضرر و زیان زیادی به آنان می‌رسد، امیدوارم همان شکست سهم دشمنان و نفع و پیروزی به مسلمانان برسد.

ماموستا خدایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم ترویج آموزه های دینی در جامعه، عنوان کرد: همه ما در هر جایگاهی که هستیم باید در راستای ترویج آموزه های دینی تلاش جدی داشته باشیم.

وی اظهار داشت: حضور در نماز جمعه و دیگر مناسبت های دینی و اسلامی باعث ترویج وحدت در جامعه می شود و وقتی که وحدت در جامعه وجود داشته باشد ما می توانیم به اهداف انقلاب دست پیدا کنیم.

امام جمعه سنندج به اهمیت موضوع صبر دز آموزه های دینی اشاره کرد و افزود: صبور بودن در در تمامی تصمیم گیری ها یکی از نیازهای لازم برای زندگی بهتر است و توجه به صبر و صبور بودن در آموزه های دینی ما مورد تاکید قرار گرفته است.


انتهای خبر/