سقز- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان به منظور تبریک انتصاب معاونت استاندار و فرماندار سقز و حمایت بیشتر فرمانداری از برنامه های سازمان تبلیغات دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان کردستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان به منظور تبریک انتصاب معاونت استاندار و فرماندار سقز به منظور درخواست حمایت بیشتر فرمانداری از برنامه های تبلیغات اسلامی در حوزه‌های قرآنی و فرهنگی وعمرانی در محل فرمانداری با فرماندار دیدار کرد.

 

حجت‌الاسلام مختار کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی در دیدار با فرماندار سقز اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی همراه وحامی دولت است.

 

حجت‌الاسلام مختار کرمی عنوان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی با داشتن کانون‌های فرهنگی و تبلیغی، موسسات و خانه‌های قرآنی ظرفیت خوبی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی دینی در استان کردستان است.

 

کامیل کریمیان معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز نیز در این دیدار بیان کرد: هجمه‌های ضد فرهنگی دشمن در حوزه جنگ نرم سنگین است و سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از فن آوری‌های نوین در عرصه فضای مجازی برای مقابله با این هجمه ها باید بیشتر تلاش کند.

 

حجت‌الاسلام رازیانی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سقز نیز در این دیدار عنوان کرد: برای اولین بار دوره‌های تخصصی تربیت مدرس و تربیت داور درحوزه قرآنی و فرهنگی در سقز برگزار می‌شود.انتهای خبر/