معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی:

سازمان تبلیغات اسلامی باید روی نقطه‌های طلایی محتوا کار کند

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی عصر امروز درنشست هم‌اندیشی فعالان فرهنگی و اقشار تاثیرگذار که در مجتمع نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید روی نقطه‌های طلایی محتوا کار کند چرا که هرچه روی معارف اسلامی کاوش کنیم می‌بینیم که در عمق محتواها به مطالب جدید و نو دست خواهیم یافت.

 

وی با اشاره به اینکه اسلام ناب صفات ارزنده‌ای دارد، افزود: اگر اسلام ناب ترویج شود و صفات ارزشمند اسلام مور  ت جه قرار گیرد قطعا شاهد رسیدن به اهداف اسلامی و انقلابی خواهیم بود.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های حوزه زنان خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید در حوزه زنان کارهای نو و ویژه‌ای را در پیش بگیرد و گرچه مهارت‌های همسرداری، تربیت فرزندان و غیره توسط بانوان ارزشمند است اما باید مباحث هویتی زنان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

معاون آموزشی و پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: باید دید زن خوب چه کسی است و چه ویژگی‌ها و استانداردهایی باید داشته باشد تا بتواند بخوبی در جامعه نقش‌آفرینی کند.

حجت‌الاسلام حریزاوی در حوزه جوانان نیز به ارائه مطالبی پرداخت و عنوان کرد: جوانان ما اگر می‌خواهند پیشرفت کنند و به موفقیت برسند باید به دنبال کسب تجربه باشند.

وی با بیان اینکه برای انجام کار فرهنگی نباید فقط منتظر بودجه بود، اضافه کرد: در زمان اوایل انقلاب کار فرهنگی و قرآنی به صورت مردمی و بدون بودجه انجام می‌گرفت و اکنون نیز باید با همان شیوه به صورت جهادی کار شود.

وی گفت: شان سازمان تبلیغات اسلامی هدایتگری و تنظیم‌گری است و باید به دنبال کارهای نو و خلاقانه‌ای باشیم که تا بحال انجام نشده است.

معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: همه ما در حال حاصر به فکر اقتصاد فرهنگ، تربیت و اقتصاد مددکاری هستیم در حالیکه باید کاری شود که چرخخ مددکاری به‌گونه‌ای بچرخد که تولید ثروت کند.

در این نشست نمایندگان حوزه جوانان، بانوان فرهیخته، گفتمان‌های دینی و آموزش و کانون‌های فرهنگی مطالبات حوزه‌های خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/