بیجار- ریس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: دوران دفاع مقدس سند افتخار و اقتدار ملت ایران است

حجت الاسلام حسن رهبر در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان ضمن  گرامیداشت هفته دفاع  مقدس اظهار  داشت: هفته دفاع مقدس یاد آور حماسه سازی و ایثار بزرگمردان ایران اسلامی در برابر توطئه دشمنان است.

وی به اهمیت اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود:و برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس،گامی کوچک برای یادآوری رشادت‌ها، فداکاری‌ها و افتخارات آن دوران برای نسل امروز است و این برنامه ها باید به نحو احسن اجرا شود.

وی  تاکید کرد:طی سال های  انقلاب اسلامی حماسه ها و دلاورمردی های فراوانی رخ داده است، اما هفته دفاع مقدس نقطه عطف و یادآور ایثار و شجاعت شهدا و جانبازان است.

رئیس تبلغات اسلامی شهرستان بیجار اضافه کرد:دفاع مقدس نشان داد که ملت ایران همواره آماده اند که برای دفاع از اسلام و مبانی اهل بیت از بزرگترین سرمایه خود بگذرند و نگذارند انقلاب به دست دشمنان بیافتد.

وی در بخش دیگری از سخنان خو امنیت ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهدا دانست و عنوان کرد: شهدا به جامعه حریت و آزادی بخشیده اند و امنیت امروز جامعه، مرهون خون پاک شهداست و اگر شهید نبود، ازادی هم به معنای امروزی وجود نداشت.

وی به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان اشاره کرد و افزود:زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا موجب افزايش بصيرت در بين جوانان و اقشار مختلف مردم خواهد شد.

حجت الاسلام رهبر اضافه کرد:در دوران کنونی که هجمه های زیادی از سوی دشمنان وارد می شود و سعی دارد از طریق جنگ نرم جوانان ما را منحرف کند لازم است تا با برگزاری یادواره های شهدا  به زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمک کنیم.

انتهای پیام/